SpołeczeństwoMarta Kubacka pokazała blizny po operacji. Wzruszający wpis żony skoczka

Marta Kubacka pokazała blizny po operacji. Wzruszający wpis żony skoczka

Marta Kubacka w niedzielne popołudnie postanowiła zabrać głos w sprawie swoich problemów zdrowotnych po raz pierwszy. Żona skoczka zamieściła w swoich mediach społecznościowych wzruszający wpis.

Marta Kubacka w marcu niespodziewanie trafiła do szpitala. Kobieta zasłabła w domu, przez pewien czas walczyła o życie. Żonie Dawida Kubackiego wszczepiono rozrusznik serca, już w połowie kwietnia wróciła do domu.

Przed kobietą jeszcze długa rehabilitacja, skoczek na bieżąco dzielił się z fanami informacjami o jej stanie zdrowia. Cała Polska śledziła losy żony Dawida Kubackiego, teraz postanowiła zabrać głos osobiście w tej sprawie.

Żona Dawida Kubackiego była reanimowana w domu

Marta Kubacka wypowiedziała się na temat swoich problemów zdrowotnych i udostępniła zdjęcie blizny. Wpis kobiety jest naprawdę poruszający.

– Blizny, blizny jedne z nielicznych które mam na swoim ciele. Prawda jest taka gdyby nie one, mnie na tym świecie już by nie było – zaczęła żona Dawida Kubackiego.

Kobieta w dalszej części wpisu dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do jej powrotu do zdrowia. Zaczęła od podziękowań dla osób bliskich, które ją reanimowały jeszcze w domu. Marta Kubacka doceniła pracę wszystkich ludzi, którzy walczyli o jej życie.

– Prawda jest taka gdyby nie one, mnie na tym świecie już by nie było… Przyczynił się do tego sztab ludzi i ich praca, począwszy od szybkiej reanimacji mnie w domu przez bliskich (bardzo dziękuje), przez cały personel szpitali w których byłam, a skończywszy na Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu – kontynuowała.

W jej wpisie oczywiście znalazło się miejsce dla jej męża.

– Z całego serca chcę podziękować mojemu kochanemu mężowi @dawid.kubacki.official który poświecił całą końcówkę sezonu aby być ze mną i wspierać mnie w walce z choroba, kosztem swojej walki o najlepsze miejsce w PŚ. Pamiętaj kochanie, że jeszcze wiele przed Tobą – napisała.

Marta Kubacka podziękowała też wszystkim, którzy modlili się w jej intencji. Przyznała też, że lista osób, którym powinna podziękować jest bardzo długa. Żona Dawida Kubickiego zaznaczyła, że zaczyna życie od nowa i liczy się dla niej tylko przyszłość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Kubacka (@_marta_ku_)